Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір MINECRAFT «Для маленьких читачів»

Набір MINECRAFT «Для маленьких читачів»

Нік Еліопулос

Відсутня
360 грн.
400грн.
Категорії: Читання, MINECRAFT, Дошкільнята, Читання
Артікул: 100085
Розміри: 170мм x 245мм x 25мм
Вага: 500г
Рік: 2021
Вік: 5+
Кількість сторінок: 32+32
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Нік Еліопулос
Перекладач: Сергій Стець
Ілюстратор: Алан Батсон

Опис

Вчитися читати — весело!

Гайда на пошуки домашнього улюбленця для Еммі! Десь у Верхньому світі на неї чекає ідеальний чотирилапий друг. А крім того, друзі збираються підкорити найвищу у кубічному світі гору Дальноглядну, та для цього їм знадобиться спорядження. Веселі тематичні пригоди для найменших фанатів гри Minecraft!

 

Чому варто придбати:

·         Це справжня знахідка для маленьких читачів та їхніх батьків. Ця серія книжок Minecraft створена, аби заохотити дітлахів вчитися читати разом із персонажами улюбленої гри.

·         «Моби Верхнього cвіту» та «Режим виживання» — книжки із серії для читання за рівнями. Вони містять легкі для дитячого сприйняття тексти 2-го рівня, які підходять для діток, що вже вміють читати, але ще потребують практики для вдосконалення навичок.

·         Барвисті малюнки докладно ілюструють сюжети книжок, і це допоможе дитині краще зрозуміти зміст.

·         У кожному виданні цієї серії є завдання для спільного обговорення із дорослим, вправи після читання та запитання підвищеної складності для найдопитливіших!

 

Цікаві факти:

·         Спеціалістами з дитячої психології доведено, що тематичні та поглиблені книжки мають більшу користь для розвитку дитини та вдосконалення її навичок читання. Йдеться про те, що дитина починає цікавитись чимось фокусно, заглиблюється в тему та навчається нового непомітно для себе. У такому випадку книга не є джерелом стресу: дитину не потрібно змушувати читати, вона сприймає це як дозвілля.

·         Навчитися читати разом із серією книжок «Для маленьких читачів» простіше, ніж підкорити найвищу гору в «Майнкрафті» та здолати всі труднощі Верхнього світу. Головні герої книжок — Еммі, Берч та Кусь допоможуть малечі у цьому!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Нік Еліопулос
Нік
Еліопулос

Нік Еліопулос — американський автор коміксів та фантастичних романів для дітей. Перш ніж стати письменником, він протягом тринадцяти років працював у видавничій сфері, зокрема редактором. Нік захоплюється коміксами DC та історіями про інопланетні вторгнення.

Вас також можуть зацікавити