Набір MINECRAFT для читання

Набір MINECRAFT для читання

Відсутня
1070 грн.
1430грн.
Категорії: Читання, MINECRAFT, Середня школа, Читання, Комікси
Артікул: 100097
Розміри: 170мм x 250мм x 90мм
Вага: 2000г
Рік: 2020-2021
Вік: 10+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет+кредований

Опис

Як гадаєте, що може відірвати запеклого фаната від гри в Майнкрафт? Правильно! Добірка АРТБУКС із чотирьох офіціних романів та одного коміксу по цій легендарній відеогрі! Ціна набору складає 999 грн замість 1230 грн.


До набору входять:


Чому варто придбати:

  • «MINECRAFT. Втрачені щоденники» – must have видання для тих, хто грає в Minecraft, адже написане не просто письменницею, а письменницею-геймеркою! 
  • «MINECRAFT. Аварія» – бестселер за версією «New York Times» 2018 року. Книжка навчить читача проявляти витримку і безстрашність, допоможе побороти власні страхи.
  • Діти отримають гарантоване задоволення від видання «MINECRAFT. Край», адже авторка Кетрінн М. Валенте вміє створювати світи, які хочеться розглядати під усіма можливими кутами!
  • «MINECRAFT. Острів» – це сучасна історія про Робінзона Крузо, що потрапив до світу MINECRAFT. Читач дізнається, як вижити в кубічному світі та вибратися з острова!
  • Пригодницька історія коміксу «MINECRAFT Мисливці на монстрів», під час читання якої хочеться затамувати подих, хвилюючись за героїв. Тут і напруга, і надзвичайно смішні епізоди, тож від коміксу неможливо відірватися. Цікавість перемагає!


Цікаві факти:

  1. Авторка офіційного роману «MINECRAFT. Край» Кетрінн М. Валенте за свої романи отримала різні нагороди, включно з преміями імені Джеймса Тіптрі, імені Андре Нортон і міфопоетичну премію фентезі. Її романи публікувалися в журналі Clarkesworld, антологіях Salon Fantastique і «Містичні міста», а також у безлічі випусків «Кращого за рік». Зараз Кетрінн живе на острівці біля узбережжя Мена з чоловіком, «двома собаками, двома величезними доброзичливими котами і одним не таким величезним і не таким доброзичливим, п'ятьма курками, червоним акордеоном, незакінченою магістерською дисертацією, повною кімнатою пряжі, прядкою і прихованими мотивами, коморою з джемом і соліннями, цілою полицею народних казок, промисловим ліхтарем, оксфордським словником англійської та цифровою абонентською лінією».
  2. Макс Брукс понад 100 годин програвав в Майнкрафті різні сценарії книжки й створював всілякі фінали, зводив будинок, виживав (не завжди успішно), і врешті вийшла та сама книжка, яку ви триматимете в руках і читатимете!

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити