Набір FORTNITE Official

Набір FORTNITE Official

Є в наявності
1099 грн.
1480грн.
Категорії: Енциклопедії, 13+
Артікул: 100105
Розміри: 305мм x 305мм x 57мм
Вага: 2730г
Рік: 2020-2021
Вік: 10+
Мова: українська

Опис

Добірка книжок для справжніх фанатів легендарної гри! Завдяки цьому набору читач матиме можливість навчитися малювати улюблених персонажів, робити нотатки у блокноті Fortnite та прикрасити свою кімнату обов'язковим атрибутом організованості у 2022 році — офіційним календарем Fortnite!


До набору входять:


Чому варто придбати:

  • Офіційна хронологія від Epic Games розповість гравцям про перипетії останніх 12 місяців та про Чемпіонат світу з Fortnite. Цікавим бонусом стане вікторина у кінці книжки, завдяки якій читачі перевірять, як добре вони знаються на улюбленій грі! У книжці детально описуються усі глобальні зміни, удосконалення та божевільні новинки, які з’являлися у грі упродовж років.
  • У офіційному виданні від Epic Games «Як малювати» є підказки, як намалювати чимало популярних нарядів, зброї, будівельних матеріалів та ігрових транспортних засобів, які юні фанати знають та люблять у Fortnite. Завдяки покроковим схемам дитина легко перейде від схематичного ескізу до детального завершеного малюнка. Незалежно від рівня обізнаності у грі, ця книжка заохотить читачів взяти олівці та почати малювати.
  • «Fortnite. Костюми» — колекційне видання, у якому всі найкрутіші костюми й аксесуари, додані до гри протягом сезонів, згруповано за наборами й описано у цій книжці. Офіційне видання Fortnite познайомить читача з найкращими дизайнами, у тому числі з ексклюзивними концепт-артами та ідеями легендарних гравців!
  • В офіційному календарі Fortnite на 2022 рік представлено лінійку культових костюмів! Крім барвистих і великих зображень, кожен розворот має достатньо місця для запису планів на той час, коли фанат не грає у Fortnite.


Цікаві факти:

  1. Fortnite — комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів. 
  2. У 2020 році ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета — радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити