Набір книжок Акселя Шеффлера

Набір книжок Акселя Шеффлера

Аксель Шеффлер

Відсутня
970 грн.
1140грн.
Категорії: Перші книжки, Дошкільнята, Малюкам, Перші книжки, Читання малюкам
Артікул: 100142
Розміри: 225мм x 225мм x 55мм
Вага: 1620г
Рік: 2022
Палітурка: тверда
Мова: українська

Опис

Дивожний набір із шести книжок німецького художника-ілюстратора Акселя Шеффлера! Пізнавати світ з цим набором суцільне задоволення!

Чому варто придбати:

  • Герої історії «Шусть і Шуня. Випав сніг» подають чудовий приклад малюкам. Разом із Шустем і Шунею дітки вчаться ділитися, не битися, не ображатися, прощати, миритися і легко засинати. Це найатмосферніша зимова історія, яка стовідсотково сподобається Вашому малюку!
  • Ця яскрава й барвиста серія книжок відразу приверне увагу малюка, і він не захоче випускати її з рук. А головні герої цієї серії стануть найкращими книжковими друзями вашої дитини!
  • Книжечки із серії "Пригоди на фермі" чудово тренують пам'ять. Найменші читачі обов'язково звернуть увагу на яскраві та дуже милі ілюстрації, а нескладні віршики сприятимуть розвитку мовлення.

Цікаві факти:

  • Шусть і Шуня — герої цілої серії бестселерів. В Англії їх звуть Pip and Posy. У серію входять не лише короткі розповіді, а й книжка з завданнями «знайди та назви».
  • Грандіозна новина для всіх фанатів пухнастих героїв: у 2021 має вийти мультсеріал про пригоди Шустя і Шуні!
Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Аксель Шеффлер
Аксель
Шеффлер
Інші книги автора

Аксель Шеффлер — німецький художник-ілюстратор та автор дитячих книжок. Отримав художню освіту у Великобританії, де зараз і мешкає. Крім власної серії «Шусть і Шуня», Аксель проілюстрував книги відомих дитячих письменників, зокрема Джулії Дональдсон (серія про Ґруфало, «Місце на мітлі», «Зоґ», «Равлик і кит» та багато інших). 

Докладний опис
Вас також можуть зацікавити