Набір «Розвиток та дозвілля»

Набір «Розвиток та дозвілля»

Відсутня
1130 грн.
1420грн.
Категорії: РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, Розмальовки, LEGO, Лабіринти, Навчальні зошити
Артікул: 100129
Розміри: 240мм x 300мм x 55мм
Вага: 1950г
Рік: 2018-2021
Вік: 4+
Мова: українська

Опис

Одразу дев'ять книжок для розвитку та дозвілля!

Спеціально, щоб малюки засвоювали необхідні навички і вміння в ігровій формі. Книги-лабіринти, стікербуки та книжки з завданнями — справжні тренажери для мозку! Пошук шляху розвиває логічне та просторове мислення дитини, стимулює бажання досягати мети. За допомогою наліпок дитина доповнить розвороти стікербука, та спочатку їй доведеться відшукати необхідні стікери для кожного завдання. А ще до набору включені розмальовки, адже їх однаково люблять і хлопчики, і дівчатка!

Набір для активного розвитку маленьких книгочитунів та книгочитачок! Пізнавайте світ граючи! Добірка книжок для дозвілля розрахована на дітей віком від 5 років. На маленьких вундеркіндів чекає безліч заплутаних лабіринтів і завдань на логіку та увагу! Розпочніть свою незабутню пригоду вже зараз! Ціна набору складає 999 грн замість 1280 грн.


Які книжки війшли до набору:


Чому варто придбати:

  • «Маленькі розумаки. Мій планшет» створений спеціально, щоб допомогти дошкільнятам засвоювати необхідні навички і вміння в ігровій формі. Кожен планшет містить 50 вправ за темами: письмо, цифри, кольори та форми, логіка, простір і час. А також 50 барвистих наліпок для виконання деяких із них.
  • Розмальовки однаково люблять і хлопчики, і дівчатка! Особливо, якщо це розмальовки із завданнями серії LEGO «Розважайся та малюй» 
  • З книжкою «Тіло людини» можна дізнатися, як саме наука долучилася до вивчення людського тіла, а головне – що ж такого цікавого ті науковці дізналися!? На сторінках цієї книги поєднуються між собою ігри та наукові факти, а це дозволить переконати дитину, що наука може бути цікавою.
  • «Лабіринти минулого» створені для справжніх допитливих дослідників і мандрівників у часі. Кожен лабіринт складніший за попередній — від битв гладіаторів в Стародавньому Римі до експедицій тропічними лісами Амазонки, на сторінках цієї книги чимало цікавих історичних фактів для маленьких читачів.


Цікаві факти:

  1. Лабіринти – це досить проста гра, яка несе в собі велику користь для розвитку молодших дітей. Адже вони тренують увагу, просторове мислення, логіку, посидючість та дрібну моторику. 
  2. Всесвітній день лабіринту відзначають щорічно в першу суботу травня.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити