Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із двох книжок про шкільні пригоди

Набір із двох книжок про шкільні пригоди

Памела Бутчарт

Відсутня
520 грн.
580грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 000234
Розміри: 140мм x 215мм x 50мм
Вага: 677г
Рік: 2021
Вік: 7+
Кількість сторінок: 260
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Памела Бутчарт
Перекладач: Сергій Стець
Ілюстратор: Томас Флінтем

Опис

Серія книжок про шкільні пригоди – ідеальний подарунок для школярів, яка доводить, що школа – це друзі, пригоди та веселощі! А не тільки нудні уроки, як здається на перший погляд.

Памела Бутчарт — авторка серії книжок-бестселерів про пригоди непосидючої допитливої дівчинки Іззі та її шкільних друзів, які ані дня не можуть прожити без того, щоб не потрапити у якусь халепу (або самим її організувати!). Памела живе у шотландському містечку Данді з чоловіком, маленьким сином і двома класними котами — Бером та Карлосом. Вона викладає філософію у старших класах і часто розмірковує над питаннями типу «Звідки мені знати, що я не робот?». 

Томас Флінтем — ілюстратор цих книжок. Йому завжди подобалося малювати й розповідати історії, тож він вирішив зробити це своєю професією! Томас любить фільми, комікси, японські відеоігри, Різдво та шоколад. А ще в нього вдома дууууже багато книжок (він інколи думає, що це занадто, а потім купує ще кілька).


До набору входять:

·         Обід для шпигуна

·         У мою вчительку вселився прибулець!


Чому варто придбати:

·         Це історії про безмежну дитячу фантазію, міцну дружбу і те, що можна бути різними. Вони не лише розважить і добряче розсмішить маленьких читачів, але й на прикладі покажуть, що чогось не розуміти, лякатися чи несподівано реагувати — це цілком нормально!

·         Ці книжки діють як ліки від поганого настрою та триматимуть інтригу до самісінького кінця. Під час читання діти зроблять чимало несподіваних відкриттів!

·         Сюжети про міцну дружбу, дитячу фантазію та шкільні пригоди. Вони не лише розсмішать читачів, але й на прикладі покажуть, що перше враження може бути оманливим.

 

Цікаві факти:

·         Памела отримала премію Blue Peter Book Award за найкращу історію 2015 року за свою книгу «Обід для шпигуна», яку проілюстрував Томас Флінтхем.

·         У 2016 році за книжку «У мою вчительку вселився прибулець!» Бутчарт отримала премію конкурсу Red House Children’s Book Award у категорії «Юні читачі» та стала головною переможницею цього конкурсу.

·         «Обід для шпигуна» отримав престижну премію Бі-Бі-Сі Blue Peter Book Award за найкращу дитячу історію 2015 року.

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Памела Бутчарт
Памела
Бутчарт

Памела Бутчарт — шотландська дитяча авторка та викладачка філософії у середній школі.

Вона живе у містечку Данді з чоловіком, маленьким сином і двома класними котами — Бером та Карлосом. Авторка почала писати дитячі книжки після того, як наречений подарував їй книгу про те, як писати для дітей.

Памела має ступінь магістра філософії в Університеті Данді та стала викладачкою філософії в Академії Гарріса в Данді. За словами самої Памели, вона часто розмірковує  над питаннями типу «А звідки мені знати, що я не робот?».

Авторка хоче відкрити розкішний готель для бездомних котів, коли виросте. Мабуть, назве його «Нявотель Люкс».

«У мою вчительку вселився прибулець!» стала першою книжкою про пригоди Іззі та її друзів. Памела отримала премію Blue Peter Book Award за найкращу історію 2015 року за продовження цієї історії — «Обід для шпигуна». Серію проілюстрував Томас Флінтем. У 2016 році за книжку «У мою вчительку вселився прибулець!» Бутчарт отримала премію конкурсу Red House Children’s Book Award у категорії «Юні читачі» та стала головною переможницею цього конкурсу.

Вас також можуть зацікавити