Набір «Потяги»

Набір «Потяги»

Є в наявності
485 грн.
540грн.
Категорії: Віммельбухи, Малюкам, Перші книжки, Сонні книжки, Читання малюкам
Артікул: 100043
Розміри: 260мм x 335мм x 20мм
Вага: 780г
Рік: 2017-2018
Вік: 0+ років
Палітурка: тверда

Опис

Опис:

Всі готові до подорожі? Обережно, потяг рушає з місця!

У цьому наборі є все: стукіт коліс, погойдування вагонів, залізниця і, звичайно ж, вокзал. Віммельбух ідеально підходить для того, щоб розглядати картинки самостійно, а також для спільного вивчення, пошуку відповідей на запитання про потяги і про все, що з ними пов'язано. А наша "сонна книга" розкаже дітям історію про подорож в світ солодких снів. Але перед тим, як вирушати чемні звірятка поїзда розставляють все іграшки по місцях, щоб завтра весело гратися ними знову.

Які книжки входять до набору:

Чому варто придбати:

  • Віммельбух має особливу місію! Книжка захоплює увагу найменших дітей, вчить зосереджуватись, сприяє розвитку пам’яті та кругозору. Ну і дає трохи часу на перепочинок втомленій мамі.
  • Різноманітність персонажів та подій вражають! Кожного разу можна вигадувати нові сюжети, даючи повну свободу дитячій безмежній фантазії! З віммельбухами можливо ВСЕ!
  • «Потяг-дрімотяг» - книжка на ніч від Шеррі Даскі Рінкер і Тома Ліхтенгелда. Вона вважається однією з найкращих «колискових» сучасної дитячої літератури. Видання допомагає дитині налаштуватися на потрібний лад і підготуватися до сну.
  • Завдяки по-дитячому веселим малюнкам, «Потяг-дрімотяг» сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам.
  • Добра історія у віршованій формі гарно запам’ятовуватиметься малюками й розвиватиме їх. Час читання перед сном — найкращий для засвоєння інформації дітьми.

Цікавий факт:

"Сонні книжки" створені, щоб допомогти дитині підготуватися до сну. Вони ґрунтуються на низці перевірених психологічних технік для розслаблення.


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити