Набір для початківців MINECRAFT

Набір для початківців MINECRAFT

Відсутня
720 грн.
Категорії: Енциклопедії, РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, MINECRAFT, Стікербуки, Довідники, Стікербуки
Артікул: 100030
Розміри: 215см x 285см x 45см
Вага: 1.215кг
Рік: 2019-2020
Вік: 5-10 років
Палітурка: М'яка/Тверда
Папір: Офсет

Опис

Набір для початківців MINECRAFT

Перші кроки у грі та веселі завдання. На дитину чекають поради, за допомогою яких можна виготовити корисні предмети, викувати для себе обладунки та побудувати свою першу базу.

 

До набору входять:

MINECRAFT стікербук для режиму «Виживання»

Понад 500 великих і маленьких наліпок чекатиме на дитину всередині, а кожна сторінка має розповісти про важливі параметри гри. Ой-ой, щоб дізнатися відповіді, спочатку доведеться заповнити прогалини у тексті потрібними наліпками. Наш офіційний стікербук допоможе почати знайомство зі світом Minecraft.

 MINECRAFT для початківців 

Вперше граєш у Minecraft? У такому разі ця книжка – саме те, що тобі потрібно! Тут ти ознайомишся з Minecraft Bedrock Edition. Гарненько приготуйся – і сміливо рушай до своїх перших пригод у світі Minecraft!

MINECRAFT Довідник Дослідника

Можливо, ви й не здогадувалися, та у Minecraft можна грати 2 способами: безладно виконувати завдання, щоб вижити й досягнути чогось… або робити те саме і, водночас, розвивати стратегічне мислення.

 

Чому варто придбати:

·         Наліпки чудово розвивають дрібну моторику та посидючість. Кожну з низ необхідно обережно відліпити й розмітити на сторінці на відповідному контурі. Це вимагає зосередженості.

·         Стікербук — поле для творчої роботи й експериментів. Кожен може додати щось своє!

·         Ви матимете змогу відірвати дитину від комп’ютера та заохотити до книги.

·         У книзі «MINECRAFT для початківців» зібрані поради та коментарі від команди Mojang, самих розробників гри Minecraft. З них читач дізнається, як видобувати ресурси, виготовляти все необхідне спорядження. Де шукати їжу для виживання та як її вирощувати або готувати самостійно.  Де найліпше будувати базу та з чого майструвати обладунки.

·         Пості, чіткі та зрозумілі інструкції – запорука виживання у сповненому небезпек Верхньому світі. А додаткова інформація та підказки доповнять знання гравців про тварин, чудовиськ та різні місця – усе, що чекає на них у грі: хай то йдеться про корів, криперів, поселення, а чи покинуту шахту.

·         Якщо ви мрієте про те, щоб дитина мала навички планування, книга «MINECRAFT Довідник дослідника» для вас.

·         Знання усіх параметрів гри покращують навички виживання.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити