Набір «2022»

Набір «2022»

Є в наявності
340 грн.
380грн.
Категорії: Читання, РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, Розмальовки, Дошкільнята, Малюкам, Читання малюкам
Артікул: 100188
Розміри: 210мм x 297мм
Вага: 800г
Рік: 2022
Вік: 3+
Кількість сторінок: 36+20
Палітурка: м'яка, тверда
Автор: Оксана Лущевська, Володимир Чернишенко
Ілюстратор: Катерина Степаніщева, Тетяна Копитова

Опис

Набір видань, які народилися під час повномасштабної війни

До комплекту входять:

Битва за місто — майстерне поєднання щемливих ілюстрацій Тетяни Копитової та проникливого тексту талановитого Володимира Чернишенка, який він написав під враженням від буремних подій цієї страшної весни.

Ця зворушлива історія покликана допомогти дітям, які всупереч власної волі стали учасниками цієї несамовитої війни, повірити у те, що світло переможе темряву, а зло обов’язково буде покаране.

Твої друзі — визначні українці — розмальовка. яка розповість маленькому читачеві про його видатних друзів з минулого: Тараса й Лесю, Григорія й Марію, Павла й Михайла — і багато-багато інших! Кожен із них створив щось визначне для всієї нашої країни.

Дитина матиме змогу розмалювати сюжети про цих особливих людей, а крім того, виконати невеличке завдання на уважність — знайти пухнастого друга, що сховався на кожному розгорті.

 

Чому варто придбати:

·         Книжечка стане для батьків справжнім помічником та допоможе їм обговорити зі своїми дітлахами болючі теми війни.

·         У виданні використано художній прийом героїзації персонажів, який має на меті вселити маленьким читачам віру у світле майбутнє та допомогти їм побороти нав’язливі негативні думки.

·         «Битва за місто» — це майстерне поєднання щемливих ілюстрацій Тетяни Копитової та проникливого тексту талановитого Володимира Чернишенка, який він написав під враженням від буремних подій цієї страшної весни.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити