Набір для допитливих

Набір для допитливих

Є в наявності
695 грн.
820грн.
Категорії: Енциклопедії, РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, Лабіринти
Артікул: 100008
Розміри: 240мм x 300мм x 35мм
Вага: 1050г
Рік: 2018-2019
Вік: 5+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Клодін Гастон, Крістіан Камара, Стефані Леду та Стефан Фраттіні
Ілюстратор: Клодін Гастон, Крістіан Камара, Стефані Леду та Стефан Фраттіні

Опис

Приготуйтеся до захопливої подорожі крізь час та Всесвіт! Усі відкриття та досягнення в одному наборі!

Ці красиві енциклопедії та книга-гра з лабіринтами створені для того, щоб познайомити малюків зі світом дивовижних знань! Яскраві ілюстрації і багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками ідеально підходять для пізнання різноманітних фактів, вивчення найзнаковіших винаходів і наукових відкриттів людства. 

 

До набору входять:

 «Історія життя від великого вибуху до тебе»

Наша історія розпочалася дуууже давно. Тоді не було ще нічого: ні Землі, ні Сонця, ні Всесвіту. Аж раптом — 13,7 мільярда років тому — стався потужний вибух. Так з’явився Всесвіт. І почалося! Мине ще чимало часу, доки нашу невеличку планету заселять дрібнюсінькі бактерії, потім з’являться морські створіння, а згодом і наземні: рептилії, рослини, ссавці... і ти! В цій книжці велика пригода життя показана, немов у захопливому документальному фільмі! 

 «Історія транспорту. Від воза до ракети»

Як відбувався розвиток транспорту від колеса до карет, а згодом і машин, поїздів та космічних ракет? Водою, землею, повітрям — тепер ми подорожуємо всюди. Нумо передивимось усі транспортні засоби?!

 «Тіло людини»

«Тіло людини» - неймовірна подорож по організму, під час якого діти дізнаються всі секрети роботи цього бездоганного механізму ... Маленькі розумники пройдуть шляхом повітря в легенях або крові в артеріях і венах. Зустрінуться з мікробами, простежать оборот води і поживних речовин. Навіщо людині 206 кісток? Чому так важко витримати лоскіт? Як працює «виробництво» нових людських істот?

 

Чому варто придбати:

·         З книжкою «Тіло людини» можна дізнатися, як саме наука долучилася до вивчення людського тіла, а головне – що ж такого цікавого ті науковці дізналися!?

·         Ці книжки – ідеальні помічники батьків та цікавий друг для маленьких чомучок!

·         Лабіринти не лише розвивають дрібну моторику рук та уважність. Завдяки завданням малюки вчаться міркувати, аналізувати та дізнаються чимало цікавих фактів.

·         «Енциклопедія DOCs. Історія транспорту» – це захоплива мандрівка від винайдення колеса до польотів у космос!

·         Під час випуску французької енциклопедії DOCS «Історія життя», ми зверталися до кандидата біологічних наук з Інституту зоології Національної академії наук України, Павла Васильовича Пучкова, і саме завдяки йому до нашого перекладу втрапив факт про Україну.

·         Дитяча креативність – це те, що хочеться плекати та всіляко підтримувати, адже з неї виростає жага до знань і відкритість до нового. А щоб уява у малят розвивалася, її обов’язково необхідно поповнювати новими цікавинками!

·         Детальні й зрозумілі ілюстрації та багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками відкривають перші двері у дивовижний світ винаходів людства.

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити