Безкоштовна доставка від 1000 грн

Макс Брукс про Майнкрафт

Макс Брукс про Майнкрафт

Знаєте, що спільного у «Світової війни Z» та нашої новинки «Minecraft. Острів»? Ні, не тільки зомбі. Їх написала одна й та ж людина — Макс Брукс.

Так, письменники теж грають у Майнкрафт! Але для Макса ця гра — особлива. Як зізнається сам автор, йому з дитинства довелося боротися з труднощами. Він виріс з дислексією, тож навчання давалося Максу вкрай важко. І коли він, уже в дорослому віці, познайомився з Майнкрафтом, він його страшенно захопив. В одному з недавніх інтерв’ю Макс говорить: «Коли з’явилася ця гра, я подумав: де ж вона була, поки я був малим? Мені здається, я чекав на неї все життя».
Але чому саме Майнкрафт, а не котра-небудь із безлічі інших популярних ігор? Макс Брукс пояснює це тим, що ця гра не передбачає якогось єдино вірного способу її пройти  — на відміну від більшості шутерів, наприклад. Майнкрафт вчить гравця бути гнучким, знаходити різноманітні оригінальні рішення. Ця гра доводить, що недостатньо просто вивчити щось напам’ять — щоб вижити, потрібно бути швидким і винахідливим. І роман «Minecraft. Острів» — саме про це. Про те, що ці якості життєво необхідні і в нашому повсякденні. Недарма назва першої глави — «Ніколи не здавайся».Поширити: