Безкоштовна доставка від 1000 грн

LEGO® City. Вогнеборці

LEGO® City. Вогнеборці

Відсутня
300 грн.
Категорії: LEGO
Артікул: 000113
Розміри: 200мм x 290мм x 18мм
Вага: 150г
Рік: 2019
Вік: 5+
Кількість сторінок: 32
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: LEGO
Ілюстратор: LEGO

Опис

Дізнайся все про пожежних LEGO City! 

Приєднуйся до команди сміливих пожежників і допомагай гасити полум'я, виконуючи завдання, читаючи дивовижні історії та навіть упіймавши негідників із коміксів. Збери фігурку пожежника та вирушай на порятунок! 

 

Для чого ми видали  «LEGO® City. Вогнеборці»:

·         Всередині книжки дитину чекає безліч цікавих завдань на логіку, пам'ять, концентрацію, а також багато-багато веселощів завдяки улюбленим персонажам.

·         Із завдань та коміксу маленькі читачі дізнаються більше про різноманітність обов'язків пожежної команди, ознайомляться з різними видами спеціалізованого транспорту, а ще на прикладі побачать, що таке командна робота.

·         Книжка надовго захопить навіть найнепосидючіших дітей та посприяє розвитку у них звички читати.

·         Доповненням до книги стане колекційна мініфігурка пожежного LEGO City.

Одягай захисний шолом і вирушаймо! 

 

Цікаві факти:

·         Конструктор LEGO має довгу історію. Компанія The Lego Group була заснована ще 1932 року й виготовляла дерев'яні іграшки! Натомість легендарні пластмасові цеглинки з'явилися у 1949 році. З того часу LEGO завойовував серця все більшої кількості дітей протягом багатьох поколінь, а 2000 року Британська асоціація продавців іграшок назвала цеглинку LEGO найзначущішою іграшкою XX століття!

·         У 2019 році ми стали офіційним видавництвом LEGO в Україні й щасливі, що можемо збільшувати армію фанатів легендарних цеглинок. І армію читачів, бо книжки з серії LEGO з коміксами, завданнями та наліпками чудово підходять читачам-початківцям.

·         Книга містить барвисті та детальні ілюстрації, які оживляють декорації LEGO City та гасіння пожеж. Це може допомогти захопити уяву юних читачів і зробити процес читання більш приємним.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити