Коронавірус та Covid. Як розповісти дітям про пандемію?

Коронавірус та Covid. Як розповісти дітям про пандемію?

Аксель Шеффлер

В наявності
0 грн.
Категорії: Енциклопедії
Артікул: 000218
Рік: 2021
Вік: 3+
Кількість сторінок: 32
Мова: українська
Папір: цифрове видання
Автор: Елізабет Дженнер, Кейт Вілсон, Ніа Робертс
Перекладач: Володимир Чернишенко
Ілюстратор: Аксель Шеффлер

Опис

Оновлена версія видання 2021

У ці непрості часи видавці й автори з усього світу об'єднуються для того, щоб допомогти своїм маленьким читачам. Пандемія коронавірусу — серйозне випробування для всього світу. І однією з найбільш вразливих частин населення у цій ситуації є діти.

Всесвітньо відомий ілюстратор Аксель Шеффлер охоче доєднався до створення того, що б допомогло дітям і проілюстрував видання, яке пояснює, що таке коронавірус. Консультантом виступив фахівець Лондонського інституту гігієни та тропічної медицини професор Ґрехем Медлі. Попри велике навантаження, він переглянув книгу, і його пропозиції, разом із рекомендаціями від очільників молодших навчальних закладів та дитячого психолога, були включені до остаточної версії книжки.

Книжка обережно пояснює наймолодшим читачам, що таке вірус та як берегти своє здоров'я. Подані для діток віком від 3 років факти та поради в цій книжці не наганяють страху, а заохочують дитину дотримуватися правил без сліз і стресу!

Видавництво «АРТБУКС» не могло залишатися осторонь такої ініціативи.  Саме тому ми  переклали книжку українською і тепер цифрове видання доступне для звантаження на сайті всім охочим. 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Аксель Шеффлер
Аксель
Шеффлер

Аксель Шеффлер — німецький художник-ілюстратор та автор дитячих книжок. Отримав художню освіту у Великобританії, де зараз і мешкає. Крім власної серії «Шусть і Шуня», Аксель проілюстрував книги відомих дитячих письменників, зокрема Джулії Дональдсон (серія про Ґруфало, «Місце на мітлі», «Зоґ», «Равлик і кит» та багато інших). 

Вас також можуть зацікавити