BOOK FORUM LVIV 2021

BOOK FORUM LVIV 2021

Book Forum Lviv!

Львів, їдемо до тебе і веземо багато сонячних промінчиків!

Щорічна подія з особливим колоритом та теплотою!

Форум видавців 2021 – книжковий ярмарок та міжнародний літературний фестиваль, де ми з гордість приймаємо участь!

15-19 вересня

Стенд № 4

Палац Потоцьких

м. Львів

 

Які новинки ми підготували для вас:

 

«Книжка, яка пояснить тобі геть усе про друзів» – смішнючий посібник життєвих дружніх ситуацій, які підготують дитину до глибинного світу дружби якнайкраще!


«MINECRAFT. Край» – офіційний роман Minecraft, таємничість якого тримає увагу до останнього! Для сміливців, які готові до цікавих поворотів!


«MINECRAFT Мисливці на монстрів» – пригодницька історія, під час читання якої хочеться затамувати подих, хвилюючись за героїв. Тут і напруга, і надзвичайно смішні епізоди, тож від коміксу неможливо відірватися.


«Аліса в Країні Мавп» – переродження історії про Алісу, яка підкорила світ! Нові пригоди, нові герої, нова Аліса! Легендарний персонаж, який заслуговує друге сучасне життя.


«Апокаліпсис: 40 правил виживання» – вау-новинка, яка стане потрібна кожному! Правила довгого і щасливого життя і у жартівливій формі залишать найтепліші емоції від прочитання.


«Гільда і кам'яний ліс» - п'ята частина історії про неперевершену Гільду, яку неможливо не знати всім фанатам світу коміксів! Цього разу вона потрапляє у пригоди разом із мамою...ох, які там події! Дуже радимо!


«39-поверховий будинок на дереві» – третя частина улюбленої серії розкаже продовження історії двох друзів на дереві! Всесвітньо відома серія книг про багатоповерховий будиночок на дереві видана тиражем понад 4 (!) мільйони примірників і увійшла до списку бестселерів «Нью-Йорк таймс».

 

Новинки готові! Настрій готовий! А ви готові?


Поширити: