Збираємося до свят разом з АРТБУКС: ідеї для подарунків

Збираємося до свят разом з АРТБУКС: ідеї для подарунків

Чи не щороку зимові канікули наступають раптово, захопивши усіх батьків зненацька і не даючи жодної вільної хвилини, аби знайти бажаний дарунок для малечі (і не тільки) до свят.

Без паніки! Сьогодні ми тут саме для того, щоб допомогти вам і представити найцікавіші з варіантів.


    1. FORTNITE. Офіційний календар 2021

Актуальніший подарунок годі й шукати! Цей надзвичайно яскравий красень створений для фанатів всесвітньо відомої гри Fortnite. Його призначення:

  • стати оригінальним подарунком для гравців будь-якого віку, 
  • доповнити їхню колекцію настінним календарем із широкоформатними зображеннями найпопулярніших костюмів Fortnite, 
  • а також стати помічником у плануванні часу на весь рік, адже біля кожної дати є місце для записів.

    2. Рік Санти

Наш другий варіант ідеально пасує усім, хто прагне створити новорічний настрій. Дотепна історія для дітей підіймає край завіси над таємницею — чим займається Санта упродовж цілого року. А бонусом стануть завдання «шукай і знаходь» на сторінках книжки!  «Рік Санти» — справжня знахідка для діток дошкільного віку.    3. Шусть і Шуня. Різдвяна ялинка

Під номером три у нас новинка про Шустя і Шуню від відомого ілюстратора Акселя Шеффлера, яка неодмінно стане чудовим подарунком… під ялинку! З цією дотепною оповідкою можна повправлятися в лічбі та повчитися чесності й доброти, а крім того, ця книжка — одна із цілої серії повчальних історій про Шустя і Шуню. Коротка історія про миленьких зайченя та мишеня, які разом прикрашають ялинку на Різдво, створена для найменших читачів і слухачів.


А завершує наш перелік добірка канцтоварів FORTNITE. Official, яка ідеально підходить для тих, хто хоче не просто  дивовижний, а ще й корисний подарунок. Жодних сумнівів: кожен фанат гри знайде доцільне застосування цим записникам із улюбленими костюмами на обкладинці. Крім того, блокноти у форматі А5 чудово підійдуть як дитячій, так і дорослішій аудиторії для навчання та планування, адже у нас представлено три варіанти лінування сторінок: у клітинку, лінійку або у крапку.
Ну що ж, ось і всі претенденти на звання «Подарунок року». Який з них найкращий для вашої дитини — вирішувати саме вам, наші любі батьки. Гарних зимових свят!


Поширити: