0
0
Ваш кошик
0,00 грн
ПН-ПТ 09:00-19:00, СБ 10:00-17:00
0 (800) 30 90 03

Другий том енциклопедії Roblox видано! Розказуємо та показуємо

Другий том енциклопедії Roblox видано! Розказуємо та показуємо

Можливо ви і не чули про Roblox, та однак це одна з найбільших відеоігор в світі. І хоча в українських ЗМІ ігри поки не обговорюється, у 2019 році про неї писали The Guardian, бо саме минулого року Roblox досягла позначки в 100 млн активних користувачів за місяць, обігнавши навіть Minecraft. 

Все, що необхідно знати батькам про Roblox:

Roblox позиціонує себе як "Простір для уяви", де користувачі можуть розробляти або грати у мільйони 3D-ігор онлайн. Це водночас і гра, і платформа для тренування майбутніх розробників, ігрових дизайнерів та інших творців, яких приваблює світ відеоігор. Платформа дозволяє користувачам створювати свої мінісвіти та ігри в них використовуючи Roblox Studio. Та це ще не все!

На офіційному сайті Roblox читачам пропонують: «Як користувач платформи Roblox, ви та ваші друзі можете співпрацювати над створенням або просто грати та досліджувати проєкти інших користувачів».

Тобто інша основна функція платформи — соціалізація, користувачам пропонується подружитися з іншими онлайн-гравцями, комунікувати, грати у команді, створювати разом та взаємодіяти між собою багатьма іншими способами.

Мільйони батьків по всьому світу зараз пересвідчилися у потребі додаткових та альтернативних методів соціалізації та згуртування їхніх дітей. Поки навчальні заклади поспішно складають плани дистанційного навчання, не менш важливе завдання підтримувати зв'язок дітей із їхніми однолітками повністю лягає на батьків. І таким чином, ігрові платформи на кшталт Roblox можна розглядати як підходяче втілення клубу за інтересами. 

Про серію книжок Roblox:

З 2019 року видавництво «Артбукс» є офіційним видавцем Roblox в Україні. Серед видавничої продукції Roblox — видання для дозвілля та профільні посібники, покликані ознайомити гравців із усіма тонкощами платформи. Для наймолодших фанатів гри чудово підійдуть книжки для активного дозвілля, такі як «Roblox. Найкращий аватар. Стікербук» та «Roblox. Куди подівся Нуб?», адже вони покликані захопити увагу маленьких читачів завдяки різноманітним завданням із улюбленими персонажами гри. Натомість енциклопедії Roblox розкривають читачам секрети багатьох ігор, знайомлять із розробниками та розкривають весь потенціал популярної платформи. Мета цих книжок — заохотити дитину використовувати всі можливості Roblox для власного розвитку і творчості.

«Roblox. Найкращі рольові ігри» — другий том енциклопедії, присвячений рольовим іграм платформи, які пропонують користувачам спільний ігровий досвід. Це і симулятор ветеринара, де гравцям необхідно обирати ролі та виконувати відповідні обов'язки, і такі ігри як «Мотор!», де від якості командної роботи залежатиме, чи вдасться гравцям створити кіно. Зрештою, платформа пропонує незліченну кількість ігор, що переносять користувачів до безлічі місць, де можна вжитись у різноманітні професії для власного задоволення. Аби гравці не загубилися у цьому різноманітті ігор, кількість яких постійно зростає, розробниками були створені детальні путівники.

«Roblox. Найкращі рольові ігри» містить 40 детальних профілів популярних ігор із інформацією про ігрові показники, останні новинки аватарів, а також інтерв'ю з розробниками. На кожному розвороті книжки читачів чекає одна гра з детальним описом, відомостями про піджанр, рейтинг серед популярних ігор платформи та корисними підказками щодо проходження. Більшість найпопулярніших ігор платформи зазвичай мають внутрішні мініігри, приховані локації-сюрпризи та цікаві особливості взаємодії зі світом. В інтерв'ю до кожної гри, відомі розробники розповідають про свій шлях до слави, зізнаються, з якими труднощами вони зіткнулися на початку, а головне діляться із читачами досвідом і натхненням.

Усе, що потрібно справжньому експертові Roblox! 


Поширити: