Подарунок на 12 років

Подарунок на 12 років

Є в наявності
785 грн.
980грн.
Категорії: Комікси, Читання, Середня школа, Старша школа , 13+, Читання
Артікул: 100088
Розміри: 240мм x 315мм x 50мм
Вага: 1428г
Рік: 2020
Вік: 12 років
Кількість сторінок: 64+288+192
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Алекс Аліс, Макс Брукс

Опис

Опис:

Що може бути краще набору з фантастично-цікавого коміксу, першого роману по легендарній грі в Майнкрафт та ексклюзивного блокноту Fortnite? Це ж просто ідеальний подарунок для справжнього фаната!

До набору входять: 

Чому варто придбати:

  • «Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу. Том 1» – це занурення у неймовірний альтернативний всесвіт, сповнений дивовижних речей та незбагненних можливостей. Ця книжка чудово підходить для сміливих мрійників та майбутніх підкорювачів Всесвіту! Тих, хто любить закручений сюжет, хоче отримати візуальну насолоду та цінує круті комікси з нагородами.
  • Книга «Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу», натхнена наукою та мріями, вона гарантовано захопить читачів пригодницьким сюжетом та неймовірними акварельними ілюстраціями.
  • Якщо ви граєте в Майнкрафт, то «MINECRAFT. Острів» – must have до прочитання, адже це перший роман по легендарній грі. Разом із головним героєм ви дізнаєтеся, з чого почати і як вижити, у вас з'явиться справжній книжковий друг, з яким буде цікаво пізнавати дивовижний світ.
  • Ексклюзивний блокнот Fortnite для справжніх поціновувачів гри.

Цікавий факт:

У книзі «Зоряний замок» Алекс Аліc  звертається до Жюля Верна і романтизму XIX століття, створюючи барвистий світ пригод і чудес, який однаково зачаровує і дорослих, і маленьких читачів. Книги автора перекладені 15 мовами.
Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити