Безкоштовна доставка від 1000 грн

Коронавірус та Covid. Як розповісти дітям про пандемію?


Пандемія коронавірусу — серйозне випробування для всього світу. І однією з найбільш вразливих частин населення у цій ситуації є діти. Вони стали заручниками незвичних та незрозумілих для них обставин. Змінилися їхні щоденні ритуали та розпорядок дня. Пояснити ситуацію та заспокоїти дітлахів покликана ця книжка «Коронавірус та Covid. Як розповісти дітям про пандемію?».

Простою мовою вона відповідає на запитання, які цікавлять дітей віком від 3 до 10 років: «Що таке коронавірус? Як він передається? Що станеться, якщо його підхопити Covid? Чи є ліки від Covid? Чому деякі заклади, в які ми зазвичай ходимо, закриті?»

До створення книжки було залучено всесвітньо відомого ілюстратора Акселя Шеффлера, який охоче доєднався і проілюстрував видання, яке пояснює дітям, що таке коронавірус у найкоротший термін. Консультантом виступив фахівець Лондонського інституту гігієни та тропічної медицини професор Ґрехем Медлі. Попри велике навантаження, він переглянув книгу, і його пропозиції, разом із рекомендаціями від очільників молодших навчальних закладів та дитячого психолога, були включені до остаточної версії книги.

Автори книги сподіваються, що вона надасть психологічну та інформаційну підтримку дітям та їхнім батькам і допоможе відповісти на складні запитання у важкі часи.

Видавництво «АРТБУКС» не могло залишатися осторонь такої ініціативи. Від самого початку роботи, наша команда ставила собі за мету видавати книжки, які б допомагали мамам і татам задовольняти потреби своїх дітей, полегшували та покращували процес навчання та дозвілля дитини. Ми продовжуємо керуватися цим принципом добираючи видання для своїх наймолодших читачів і саме тому долучилися до розповсюдження цієї книжки. «АРТБУКС» видає «Коронавірус та Covid. Як розповісти дітям про пандемію?» українською мовою із просвітницькою метою і прагне цим допомогти маленьким читачам краще впоратися із вимушеним перебуванням на карантині, а дорослим — легко та якісно пояснити малечі, що таке коронавірус та обґрунтувати вжиті щодо цього явища заходи.

З дозволу правовласника, «АРТБУКС» є видавцем цієї книжки в Україні й публікує електронну версію на сайті видавництва. Ми хочемо переконатися, що ця книжка буде доступною для кожної дитини та родини, і тому видання пропонується абсолютно безкоштовно всім, хто хоче її прочитати. 

Ви можете завантажити свою цифрову книжку тут, або читати онлайн на нашому сайті: