Безкоштовна доставка від 1000 грн

Болівар

Болівар

Шон Рубін

Відсутня
600 грн.
Категорії: Комікси
Артікул: 000107
Розміри: 235мм x 235мм x 24мм
Вага: 950г
Рік: 2019
Вік: 6+
Кількість сторінок: 224
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Шон Рубін
Перекладач: Володимир Чернишенко
Ілюстратор: Шон Рубін

Опис

Кажуть, хочеш щось сховати — залиш на видноті.

Тож де ще ховатись від людей, як не в найлюднішому місті? Це вам із власного досвіду розкаже Болівар, динозавр. Еге ж, вели-и-и-и-кий такий, та коли не галасувати й вчасно платити за квартиру, то не так уже й складно. 

І тільки юне відкрите серце — усе бачить. Завзята Сивілла вирішила будь-що довести усім: динозаври ще існують! Принаймні один, і до того ж живе по сусідству, любить гуляти в парку, знаходити цікаві книжки та ходити до музею мистецтв… Пропонуємо і вам поринути у вир заклопотаних вуличок Нью-Йорку, аби знайти Болівара та дізнатися, чому він так їх любить.

Люди завжди такі заклопотані, кудись поспішають, не відриваються від смартфонів і газет, що динозаврові і не потрібно ховатися, його й так ніхто не помічає. Ніхто, крім маленької дівчинки Сивілли. Вона звикла роздивлятися світ широко відкритими очима і помічати навіть найменші дрібнички, що вже казати про динозавра! Справ-жні-сінь-ко-го, який живе з нею по сусідству!

 

Чому варто придбати:

·         Комікс «Болівар» – найдобріша книжка-комікс, яку із захопленням читають діти!

·         Як і належить коміксу, у «Боліварі» багато ілюстрацій і мінімум тексту. Історія розгортається у дитини на очах, що сприяє розвитку фантазії, а короткі ремарки дозволяють потренувати навички читання.

·         Комікси – найкращий старт подорожі у світ книжок. Особливо ті, що з динозаврами.

·         Графічний роман із надзвичайними ілюстраціями та цікавим сюжетом обов'язково стане головною книжкою домашньої бібліотеки!

·         Це чудовий подарунок, адже дитина запам'ятає його на все життя!

·         У кожного в дитинстві має бути та особлива книжка, сторінки якої розгортають затамувавши подих.

·         Історія навіть дорослих змусить задуматися про те, що варто більше вірити своїм дітям, а також не забувати за повсякденними справами чути їх!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Шон Рубін
Шон
Рубін

Шон Рубін — американський ілюстратор. Шон із дитинства захоплювався дитячими фентезі-романами «Редвол», малював їх персонажів, і вже у дорослому віці він проілюстрував декілька книжок цієї серії, таким чином здійснивши свою дитячу мрію. Наразі мешкає у Вірджинії разом із дружиною Люсі та двома дітьми.

Вас також можуть зацікавити