Безкоштовна доставка від 1000 грн

Апокаліпсис: 40 правил виживання

Апокаліпсис: 40 правил виживання


У вересні цього року ми видали ОСОБЛИВУ книжку. Вона має для нас велике значення, адже в неї вкладено найцінніші уроки, які тільки можна було винести за останні два буремні роки. Явища, з якими зіштовхнувся весь світ, викликають у дітлахів (а якщо говорити відверто, то й у дорослих також) чимало запитань і побоювань.

 
Ми зробили все можливе і неможливе, щоб діти і дорослі були готові до будь-якої надзвичайної ситуації. Аби поділитися цікавою та корисною інформацією, яка могла б знизити рівень тривоги і сприйматися із легкістю та навіть гумором! Позитивне ставлення до життя навряд чи захистить вас від вірусів та епідемій, але воно допоможе вам уникнути паніки та стресу. Недарма кажуть, що сміх корисний для нашого організму :)Ідея створити книжку із корисними порадами виникла у нас під час першого карантину. Тоді нам здавалося, що її актуальність може зникнути досить скоро, тож почали пошуки автора, щоб вчасно видати суперкорисну книжку. Ним став один із наших улюблених письменників — Юрій Нікітінський, що гаряче підтримав задум і погодився взятися за текст.Карантини тривали… А тим часом ідеї розвивалися і наступним етапом став пошук ілюстратора. Ми не одразу це зрозуміли, але насправді ілюстратор нашої мрії весь час був поруч, у складі нашої команди. Який все-таки неймовірний збіг обставин! Наша віртуозна дизайнерка Еліна Цильке погодилась намалювати свою найпершу книжку та впоралась із цим навіть краще, ніж ми могли уявити у найсміливіших мріях.


Книжка несе в собі місію позбавити дітей різних страхів, навчити не панікувати, діяти помірковано у незрозумілій ситуації та стати мегадосвідченим виживальцем на випадок катастроф будь-якого штибу. А ще вона створена для сімейного читання, адже містить серед іншого дуже близькі кожному з нас приклади із життя, в яких дорослі неодмінно впізнають себе і посміхнуться.

Як-то кажуть, книжка повна крутих інсайтів і просто створена, аби весело провести час за читанням разом із друзями та рідними! 

Поширити: