Безкоштовна доставка від 1000 грн

1000 грн за вакцинацію можна витратити на книжки АРТБУКС!

1000 грн за вакцинацію можна витратити на книжки АРТБУКС!

А ви вже чули? З 19 грудня отримані кошти за вакцинацію можна буде витратити на купівлю книжок! А це, як відомо, ціла 1000 грн на книжкові хотілки! Чудова можливість придбати омріяні новинки АРТБУКС на різдвяні свята! 

Участь в програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується зеленим сертифікатом у мобільному застосунку «Дія».

Як це працює:

·        оновлюєте застосунок «Дія» до останньої версії;

·        обираєте послугу «єПідтримка» в додатку «Дія»; 

·        проходите перевірку на відповідність встановленим критеріям;

·        відкриваєте віртуальний рахунок в онлайн-банку або додаєте нову карту в платіжну систему вашого телефону (оформлення фізичної картки у відділенні банку стане доступним в 1 кварталі 2022 року);

·        отримуєте ваші кошти;

·        купуєте книжки АРТБУКС!

 

Щоб встигнути отримати виплату на першому етапі, подайте запит з 19 до 29 грудня. На витрату 1000 грн ви маєте 4 місяці з моменту їх зарахування на картку. Після закінчення терміну ваш віртуальний рахунок буде автоматично закрито, а гроші повернуться до бюджету. 

Важливо! Ви маєте змогу доплатити власні кошти до загальної вартості замовлення. Тож сміливо обирайте — нам є чим вас зацікавити!

Нагадуємо також, що скористатися коштами можна як онлайн, при замовленні на сайті АРТБУКС, так і офлайн, завітавши до нашого книжкового ВАУ-простору за адресою: вул. Велика Васильківська, 13/1.

Ми працюємо без вихідних та завжди чекаємо вас у гості! Вдалих покупок та святкового настрою!

 


Поширити: