Безкоштовна доставка від 1000 грн

Гра, школа і радість від читання

Гра, школа і радість від читання

У багатьох українських школярів предмет «Інформатика» починався з ігор. На перших заняттях, діти просто грались у пропоновані нескладні ігри, тим часом навчаючись користуватись комп’ютером на початковому рівні. Сьогодні ігрові методики активно інтегрують у шкільні програми із дуже різних предметів, від математики до історії та вивчення іноземних мов. Отже, пройдімо й ми три рівні та дізнаймось, які переваги має стікербук Minecraft для режиму «Виживання».
Рівень 1: Гейміфікація. Коли набуття знань асоціюється із задоволенням, а не з нудною працею.
Інтерактивність вже давно вважають пріоритетною і вкрай бажаною у навчальній сфері. Так, викладачі використовують тематичні інтерактивні відео для ефективного запам’ятовування набутих знань. Гейміфікація — це новий рівень, використання ігрових механізмів в освітніх проектах для досягнення подібності навчального процесу з ігровим досвідом сучасної дитини. Завдяки перетворенню навчання на захопливу пригоду, учням повертається стимул до пізнання. Іншими словами, гра допомагає зробити його неформальним і цікавим.
Рівень 2: Чому саме Minecraft?
Комусь може здаватися дивним і навіть примітивним мінімалістичний кубічний дизайн гри, дещо схожий на 8-бітну графіку. Хтось, прочитавши трохи з Вікіпедії, мабуть, посміється, що вже немалі діти, а часом і дорослі, досі граються у пасочки. І не дивно, адже жанр гри називається "пісочниця", (жартувати можна, а втім, мається на увазі інше.) Отож короткий екскурс у гру «Майнкрафт»:
• Гра не ставить перед гравцем однозначних цілей, а пропонує безліч можливостей і занять: досліджувати світ, створювати різноманітні споруди та предмети, битися з різними супротивниками. Можлива як одноосібна гра, так і взаємодія з іншими гравцями у команді.
Останні новини зі світу гри:
• Minecraft був номінований на Kids' Choice Award у категорії "Favorite Video Game", два роки поспіль.
• 29 вересня 2018 відбувся MINECON Earth, ряд офіційних громадських заходів, таких як турніри, конкурси костюмів і багато інших інтерактивних масових подій.
• 2018 Minecraft досягає 91 мільйона активних гравців, знову номінований на звання улюбленої гри.
• На сьогодні існує два офіційних романи по Minecraft.
• 11 січня 2019 Пітер Соллетт став режисером фільму Minecraft: The Movie, отож нас чекає ще й екранізація.
• І найцікавіше: Minecraft — одна з ігор із найширшою аудиторією в світі.
Рівень 3: Поєднуючи приємне з корисним.
Minecraft, поза сумнівом, є упізнаваним і популярним. Комп’ютерна гра стрімко проникає й в інші сфери, такі як література й анімація, тож чому б не скористатися цим? Когнітивний розвиток передбачає взаємозв’язок між основними можливостями індивіда та винайденими технологіями, які тільки підсилюють ці можливості, якщо спрямовувати інтерес дитини на корисні розваги. Завдяки грі, дитину можна мотивувати до самостійного читання: якщо їй цікаво, вона охочіше набуватиме потрібних знань та навичок.
Діти є діти, їм хочеться гратися, дивуватися чомусь незвичайному і фантазувати. Іноді, всидіти за книгою складніше, аніж за екраном монітора. Стікербук Minecraft — це інтерактивна книжечка, що поєднує у собі можливості отримати цікаву та корисну інформацію безпосередньо про комп’ютерну гру та повправлятися у розв’язуванні задачок на уважність чи логіку.
У виданні можна проходити лабіринтом, шукати серед стікерів зображення, кожне з яких має відповідне місце на сторінках 
стікербуку, отримувати підказки й корисні поради щодо гри, виконуючи пропоновані у книжечці завдання. Усе це сприяє розвиткові уваги, концентрації та стратегічного мислення. Розв’язування маленьких завдань у гральній формі залучає дитину до пізнавального процесу природним способом — за допомогою уяви.


Поширити: